Het hostel is gelegen vlakbij de kom van de Watersportbaan. Dicht tegen verschillende sportfaciliteiten: niet alleen watersport (roeien, kano, kajak..) op de Watersportbaan zelf maar ook dicht bij de Blaarmeersen (zwemmen, voetbal, tennis, wielerpiste,....).
Het historische centrum van Gent met zijn vele bezienswaardigheden en rijke keuze aan horeca is gelegen binnen loopafstand. Het Sint-Pietersstation is ook vlakbij.
De logies bestaan uit uit 9 kamers tot 4 personen. Modern ingericht, eenvoudig maar praktisch. Het hostel beschikt ook over een ruime recreatieruimte met open keuken en mogelijkheid om zelf een maaltijd klaar te maken. Televisie en zithoek staan ter uwer beschikking.
Open ruimte, modern comfort. Gezellige ruimte om samen te zitten en te eten.
Vele sportmogelijkheden en nabij historisch Gent.
32
Verblijf in een modern hostel met max. 32 personen. Kamers tot 4 personen. Gemeenschappelijke douches (M/V). Maaltijden mogelijk in clubhuis van de roeiclub.
Mogelijk vertrekpunt van wandel- en fietstochtjes, bijvoorbeeld in de Leiestreek, Bourgoyen, Blaarmeersen, Parkbos....
Verbonden aan een roeiclub, ligt het hostel in de onmiddellijke nabijheid van veel sportfaciliteiten (Watersportbaan, Blaarmeersen, Topsporthal Vlaanderen...). Er is ook mogelijkheid om met een groep een sessie 'Teambuilding Roeien' te volgen.
Het historische centrum van Gent ligt op wandelafstand.
Inchecken vanaf 12:00
Inchecken tot 22:00
Uitchecken vanaf 07:00
Uitchecken tot 11:00
Er zijn nog geen reviews over Koninklijke Roeivereniging Club Gent